Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Lidia
Dziś jest: 03 sierpnia 2020

KULTURA

Listopadowe koncerty

środa, 30 października 2019 07:49 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Koncertowy listopad w MOK Amfiteatr

MOK Amfiteatr zaprasza w listopadzie na koncert na skrzypce, gitarę i wokal poświęcony gwiazdom sceny, które odeszły z tego świata w przeciągu minionych lat oraz na muzyczną podróż po elektronicznych brzmieniach

8 listopada - Show must go on – koncert formacji Trzy eM

MOK „Amfiteatr” zaprasza na jesienny, nostalgiczny wieczór pełen wspomnień o ikonach muzyki, które odeszły w przeciągu minionych lat. W niespotykanych aranżacjach na skrzypce, gitarę i wokal usłyszymy utwory takich wykonawców jak m.in. Dawid Bowie, Leonard Cohen, Dolores O’riordan (Cranberries), Keith Flint (The Prodigy), Freddie Mercury, Prince, Amy Winehouse, ale także Grzegorz Ciechowski, Kora Jackowska czy Zbigniew Wodecki. Skład unikatowego projektu Trzy eM tworzą: Marta Tomecka (skrzypce), Magdalena Boduła (wokal), Michał Trzpioła (gitara). Początek koncertu o godz. 18 na Scenie Obozisko przy ul. Śniadeckich 2. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

16 listopada Koko Die + dybiński. Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla - multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż we wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki shoegaze, R&B, czy soulu. Muzyk pracuje nad nową solową płytą, która będzie rewolucją w twórczości artysty i przyniesie zupełnie nowy dźwiękowy krajobraz. Przed koncertem zagra dybiński. To solowa odsłona twórczości Nikodema Dybińskiego. Koncert przyjmuje luźną formę podróży do intymnych, elektronicznych przestrzeni brzmieniowych, wygenerowanych m.in. przy użyciu analogowych syntezatorów i sekwencerów. O oprawę i klimat przy barze zadba Otwarta - WINE CAFE – Początek koncertu o godz. 19 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Bilety po 20 zł w przedsprzedaży, po 25 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy do nas: