Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: 12 sierpnia 2020

KULTURA

W Klubie Dobrego Filmu

wtorek, 14 stycznia 2020 09:36 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Pokazany będzie palestyński komediodramat w reż. Elii Suleimana pt. "Tam gdzieś musi być niebo".

Klub Dobrego Filmu w Resursie zaprasza w środę, 15 stycznia, na palestyński komediodramat w reż. Elii Suleimana pt. "Tam gdzieś musi być niebo". Pokazy o godz. 12 i 18

Główny bohater filmu, w którego rolę wciela się sam reżyser, przestaje się czuć komfortowo w rodzinnym Nazarecie. Niewinne scysje z sąsiadem, niepokojące akty wandalizmu i narastająca agresja sprawiają, że dojrzewa w nim myśl o wyjeździe. Nowego życia i alternatywy dla swojej ojczyzny szuka najpierw w Paryżu, później w Nowym Jorku. Nie jest to jednak łatwe, gdyż myśli o Palestynie prześladują go niemal na każdym kroku, a kusząca wizja świeżego startu zamienia się w komedię pomyłek. Podobną, jaką dla bohatera jest filmowy biznes, który przez Suleimana został tu sportretowany w groteskowy sposób.

Seanse w KDF odbywają się w każdą środę o godz. 12.00 i 18.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami. W sprzedaży także karnety w cenie 40 zł uprawniające do obejrzenia pięciu dowolnie wybranych filmów. Słodki poczęstunek funduje sponsor - piekarnia Fogiel&Fogiel.

Zapraszamy do nas: