Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Tomasz Apostoł
Dziś jest: 03 lipca 2020

KULTURA

Jam session w Amfiteatrze: Renegady Tribute Band! Rapcore w roli głównej

wtorek, 21 stycznia 2020 10:50 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

W piątek, 24 stycznia, w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru królować będzie rapcore, czyli połączenie rapu z hardcore. Miłośników mocnych brzmień zapraszamy na jam session, którego gospodarzami zostały tym razem Renegady Tribute Band

Renegady Tribute Band to formacja, której podstawą jest dzielenie się dźwiękami i energią Rage Against The Machine. Muzyka i przekaz RATM są ponadczasowym łącznikiem pokoleń, zarówno tych zbuntowanych jak i tych dojrzałych. Jest to muzyka, która inspiruje do działania, daje poczucie wspólnoty, walki o lepsze jutro. Zack de la Rocha, Tom Morello, Brad Wilk i Tim Commerford to ikony rock and rolla, które do tej pory inspirują tłumy zwykłych ludzi jak i przyszłych pokoleń muzyków. Muzyka RATM, a co za tym idzie - Renegadów, to przede wszystkim rapcore - połączenie rapu z hardcore.

Renegady są jedyną grupą w Polsce, która oferuje pełen, półtoragodzinny koncert zawierający wszystkie największe hity z dyskografii RATM. Na ich koncercie usłyszycie takie utwory jak: Killing in the name, Testify, Bulls On Parade, Freedom, Wake up, Guirella Radio i wiele innych. Skład zespołu: Jah- wokal, Vikol- gitary, Tomek – bas, Łukasz – perkusja.

Początek o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Po koncercie open stage. Zapraszamy muzyków z instrumentami, do Waszej dyspozycji będą: perkusja, wzmacniacz gitarowy oraz basowy. Wstęp wolny.

(za: MOK Amfiteatr)

Zapraszamy do nas: