Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: NMP z góry Karmel - szkaplerz karmelitański
Dziś jest: 16 lipca 2020

KULTURA

Dzwony, błyszczące koszule, buty na platformach... Szykuje się dyskoteka w stylu lat 70-tych

wtorek, 28 stycznia 2020 14:21 / Autor: Weronika Chochoł
fot. amfiteatr.radom.pl
Weronika Chochoł

Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" zaprasza na cykl dyskotek tematycznych czyli modową i muzyczną podróż przez cztery dekady. Pierwsza dyskoteka - z lat 70. - 7 lutego. 

Pierwsza muzyczna i modowa podróż - do lat 70-tych - związana jest z czterdziestoleciem Amfiteatru. Właśnie w tych czasach, a dokładnie w 1978 r. rozpoczęły się prace budowlane.

Organizatorzy zapewniają, że podczas imprezy na parkiecie królować będą takie hity jak: będą m.in. takie hity jak „Night fever" Bee Gees, „One way ticket" Eruption, „I will survive" Glorii Gaynor, „Hot stuff" Donny Summer, ale także „Chodź, pomaluj mój świat" Dwa Plus Jeden czy „Kiedy byłem małym chłopcem" Breakoutu.

Warto również zadbać o odpowiedni strój - dzwony, miniówki, podkolanówki, buty na platformach, kombinezony, szerokie kołnierze, odsłonięte torsy, denim, błyszczące koszule mile widziane.

O tym wydarzeniu rozmawialiśmy w naszym popoludniowym programie. Gościem Magdy Gliszczyńskiej i Wojtka Sałka była Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru

 

Dyskoteka w piątek, 7 lutego o godz. 20.00 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Impreza potrwa do północy. Liczba miejsc ograniczona, bilety do nabycia w internecie oraz w kasie Amfiteatru.

Zapraszamy do nas: