Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święte męczennice Perpetua i Felicyta
Dziś jest: Niedziela, 07 marca 2021

Kino

Południowokoreański boysband na ekranie kina Helios

czwartek, 10 września 2020 13:09 / Autor: Wojciech Sałek
facebook BTS
Wojciech Sałek

Myli się ten, kto myśli, że era boysbandów już za nami. Okazuje się, że koncerty tego zespołu są wyprzedawane do ostatniego biletu. Kino Helios ma dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli boysbandu BTS. Film "Break The Silence: The Movie" z udziałem południowokoreańskich muzyków już od 10 września będzie można zobaczyć na dużym ekranie.

"Break The Silence: The Movie" to zapis pierwszej międzynarodowej stadionowej trasy zespołu, który zagrał w takich miastach, jak Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku, São Paulo, Paryż, Osakę, Shizuokę, Rijad, Seul, a także Londyn, gdzie wystąpili na Wembley jako pierwszy w historii zespół z Korei Południowej.

Ekipa "Break The Silence: The Movie" uzyskała niespotykany dotąd wgląd w życie zespołu i przez cały czas podróżuje z BTS, przypatrując się każdemu członkowi grupy za kulisami. Poza sceną widzimy inną stronę BTS. Każdy z siedmiu członków zespołu szczerze dzieli się swoimi osobistymi historiami.

​BTS (czyli Bangtan Boys lub Beyond the Scene) to południowokoreański zespół, który zdobył serca milionów fanów na całym świecie. Członkami BTS są RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook. Zespół zyskał uznanie dzięki autentycznej, własnej twórczości.

BTS stał się globalnym fenomenem, odkąd zadebiutowali w czerwcu 2013 roku. Mają miliony fanów na całym świecie, zdobywali czołowe miejsca na muzycznych listach przebojów, ich koncerty są wyprzedawane do ostatniego biletu, a twórczość została doceniona prestiżowymi nagrodami, takimi jak Billboard Music Awards.

O filmie i światowym fenomenie południowokoreańskiego boysbandu Andrzej Ciesielski, dyrektor kina Helios opowiedział Wojtkowi Sałkowi:

Patronem medialnym pokazów w kinie Helios jest Radio PLUS Radom.