Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

KULTURA

Angelika Balcerek „Spotkajmy się”. Koncert

poniedziałek, 24 lutego 2020 09:26 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Łaźnia Radom
Elżbieta Warchoł

Klub Łaźnia zaprasza w piątek, 28 lutego na koncert Angeliki Balcerek „Spotkajmy się”. Koncert odbędzie się w Klubie Łaźnia przy ul. Żeromskiego. Początek o godz. 19.00.

„Spotkajmy się” to seria koncertów, w których usłyszymy zarówno najbardziej znane, jak i mniej popularne kompozycje z gatunku poezji śpiewanej, w nietuzinkowych i wyjątkowych aranżacjach - zapowiadają Organizatorzy. W programie pojawią się między innymi utwory Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego czy Jerzego Satanowskiego. Skład formacji: Angelika Balcerek – wokal; Bartłomiej Czubak – gitary; Wojciech Gadaszewski – fortepian.

Angelika Balcerek - studentka IV roku prawa, wokalistka. Swe pierwsze muzyczne kroki stawiała w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Laureatka i finalistka licznych konkursów wokalnych, m.in. II miejsce - 46. Ogólnopolski Konkurs „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie, finalistka konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” 2019, nagroda dziennikarzy za II etap finału konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie. Pisze teksty oraz współtworzy muzykę.

Bartłomiej Czubak - laureat ogólnopolskiego konkursu gitarowego „Solo Życia 2017”, gitarzysta radomskiego zespołu jazzowego „Lay D Funk”, z którym regularnie koncertuje w kraju jak i za granicą.

Wojciech Gadaszewski - absolwent kierunku Jazz i muzyka estradowa na UMCS w Lublinie, pianista, aranżer i kompozytor.

Zapraszamy do nas: