Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dobieszyn
Dziś jest: Wtorek, 21 września 2021

Koncerty

Specjalny koncert dla Pań z gminy Kozienice

niedziela, 01 marca 2020 22:25 / Autor: Kamil Zapora
fot. Facebook
Kamil Zapora

Burmistrz Kozienic, z okazji „Dnia Kobiet”, zaprasza wszystkie Panie z terenu gminy na koncerty Mateusza Mijala pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”. To będzie muzyczna podróż sentymentalna.

Radom szczepienia

Koncert odbędzie się w czwartek 5 marca w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego o godzinie 17:30 i 20:00.

Bezpłatne wejściówki do nabycia w kasach od niedzieli 1 marca od godziny 13:00 w kasach CKA.

Podczas koncertu wysłuchamy utworów m.in.: Zbigniewa Wodeckiego, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego, w nowych sentymentalnych aranżacjach, które składają się na scenariusz opracowany przez artystę pt. „Gentleman Project”. Wśród uczestników koncertu rozlosowane zostaną bony upominkowe. - Myślę, że to będzie bardzo ciekawie spędzony wieczór – powiedział burmistrz Piotr Kozłowski:

Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Mateusz Mijal karierę solową rozpoczął w 2012 roku. Singlem promującym był utwór pt. „Winny”, nagrany wspólnie z Liberem. Piosenka okazała się hitem i pozwoliła zaistnieć na polskiej scenie muzycznej, zyskując tysiące fanów w całej Polsce. Później pojawiły się single „Coś na później” oraz „Niech się ludzie śmieją”. 

2016 rok był dla Mateusza wyjątkowy. W kwietniu tego roku miała premierę debiutancka płyta artysty – „9 lat”, która została podsumowaniem jego przygody z muzyką. Płyta została świetnie zrecenzowana i już po 5 tygodniach od ukazania się otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił wówczas również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Premier zdobył drugie miejsce. 

Podczas koncertu Sylwester Marzeń z TVP 2 2018/2019 w Zakopanem Mateusz wystąpił z utworem „Niech się ludzie śmieją” oraz 2019/2020 z nowym utworem pt. „W Zakopanem Cię poznałem”. Mateusz stworzył również nowy scenariusz pt. „Gentleman Project” – utwory Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego, w nowych sentymentalnych aranżacjach.