Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

Koncerty

Koncerty online także z Radomia

poniedziałek, 23 marca 2020 10:29 / Autor: Wojciech Sałek
Wojciech Sałek

Po 10 dniach, kiedy usłyszeliśmy, aby zostać w domu, pojawiło się w sieci wiele twórczości tej amatorskiej, jak i tej artystycznej, której celem jest właśnie namówienie wszystkich do tego, aby posłuchali i nie wychodzili w tym trudnym czasie. Wśród nich są piosenkarze, muzycy czy aktorzy, ale i muzykujące rodziny z instrumentami w ręku.

Do akcji #zostańwdomu przyłączają się nie tylko lekarze, lecz także gwiazdy show-biznesu. Wielu podpowiada fanom jak spędzić czas kwarantanny.

Ewa Farna zagrała dla fanów aż dwa koncerty w internecie. 14 marca o zaśpiewała w języku czeskim. Godzinę później odbył się koncert dla polskiej publiczności. Dwie godziny później Magda Steczkowska zagrała koncert na Facebooku. W ubiegłą niedzielę, Urszula zaprosiła na swój akustyczny koncert, którego transmisja na żywo odbyła się w internecie.

Również u nas w niedzielę 22 marca radomski zespół "Jak Najbardziej" zaprosił o 20.00 do oglądania i uczestnictwa w Wieczorze Uwielbienia Live. Był śpiew, była modlitwa i setki wyświetleń osób, które w ten sposób będąc w domu uczestniczyły w tym wydarzeniu. Młodzi księża, którzy tworzą zespół, już zapowiedzieli kolejne takie wydarzenie i taką formę spotkania.

Po koncercie na stronie zespołu pojawiło się podziękowanie:"Bogu niech będą dzięki, że mogliśmy modlić się razem. W pewnym momencie było nas ponad 800 osób. Dziękujemy i pozostajemy w modlitwie - zespół Jak Najbardziej".

Zapraszamy do nas: