Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

KULTURA

Teatr Powszechny: Przeszyj to sam!

czwartek, 02 kwietnia 2020 16:02 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Teatr Powszechny w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Pracownicy Teatru Powszechnego w Radomiu włączyli się do akcji prowadzonej przez stowarzyszenie „Przeszyj to sam”, które swoją akcją wspiera radomskie szpitale - informuje Sebastian Klochowicz z Teatru Powszechnego w Radomiu. Codziennie panie krawcowe wykonują ok. 400 bawełnianych maseczek z kieszonką na filtr, materiał oraz gumki dostarczają wolontariusze stowarzyszenia. Do akcji włączyli się aktorzy, pracownicy oraz dyrekcja. Zbieramy pieniądze i sami zakupujemy materiał do szycia - dodaje Sebastian Klochowicz.

Apelujemy do wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc, wesprzyjcie akcję „Przeszyj to sam”! Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na: zrzutka.pl https://zrzutka.pl/z2bxv7?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1wWqoRzaHI6iHuvQABccBDcu5pOb4e3cgn-SYTbeNUCI7bs3-6xeFoXNg- mówi Sebastain Klochowicz z radomskiego Teatru

Wolontariusze zakupią materiał i gumki, 100 procent wpłat przeznaczane jest na szycie maseczek, wszystkie trafiają do placówek zdrowia! Wspierajmy pielęgniarki i lekarzy, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i życie!

Razem damy radę!

#przeszyjtosam #teatrradom #szyjemyZaDarmoszke #zostanwdomu #razemdamyrade #DlaMedyków

Zapraszamy do nas: