Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 1 czerwca - św. Justyn, męczennik
Dziś jest: 01 czerwca 2020

KULTURA

Konsultacje wniosków do programów dotacyjnych Narodowego Centrum Kultury

czwartek, 09 kwietnia 2020 08:40 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Mazowiecki Instytut Kultury
Elżbieta Warchoł

MAKaK zaprasza do konsultacji wniosków do Narodowego Centrum Kultury online.

Mimo skomplikowanej sytuacji, działania w ramach Mazowieckiej Akademii Kadr Kultury nie zwalniają. MAKaK zaprasza na indywidualne konsultacje wniosków do programów dotacyjnych Narodowego Centrum Kultury. Zgłoszenia do konsultacji on-line można nadsyłać do 14 kwietnia. Liczba miejsc ograniczona!

Mazowiecka Akademia Kadr Kultury to program szkoleniowo-warsztatowy, przygotowany w odpowiedzi na potrzeby mazowieckich kadr kultury. Jej zamysłem jest doskonalenie warsztatu praktyków kultury, umiejętności miękkich, ale także przekazywanie praktycznej, najnowszej wiedzy i narzędzi zawodowych, równocześnie stwarzając przestrzeń do wymiany doświadczeń między uczestnikami i uczenia się od siebie nawzajem. Istotnym elementem MAKaku jest również wsparcie psychologiczne i trenerskie udzielane uczestnikom po szkoleniu w postaci tutoringu lub konsultacji – indywidualnych, mailowych, telefonicznych.

MAKaK zaprasza do udziału w indywidualnych konsultacjach wniosków do programów dotacyjnych Narodowego Centrum Kultury. Każdy, kto mierzy się z trudnościami, niejasnościami czy wątpliwościami w przygotowaniu wniosku, będzie miał okazję  skonsultować się on-line lub telefonicznie z Anną Czyżewską – trenerką od wielu lat szkolącą animatorów kultury w zakresie planowania projektów, pisania wniosków i pozyskiwania środków na działania kulturalne.

Zgłoszenia do konsultacji można nadsyłać do 14 kwietnia za pomocą formularza na stronie internetowej Mazowieckiego Obserwatorium Kultury. Konsultacje odbędą się 16 i 17 kwietnia w godzinach 10:00 – 14:00. Anna Czyżewska porozmawia z 10 zainteresowanymi uczestnikami za pośrednictwem platformy ZOOM, skype’a, messangera, google hangouts lub telefonicznie.

Konsultacje MAKaK-u przygotowane są z myślą o osobach pracujących w instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych na terenie województwa mazowieckiego. Są bezpłatne. Indywidualne rozmowy potrwają ok. 45 - 60 min.

Na konsultacje zostanie przyjętych pierwsze 10 osób, które do 14 kwietnia prześlą wypełniony formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury. Pierwszeństwo będą miały osoby działające w pozawarszawskich organizacjach pozarządowych i instytucjach kultury.

Uwaga: aby wziąć udział w konsultacji należy przesłać materiał do konsultacji najpóźniej do 15 kwietnia do godz. 15:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(za: Radosław Lubiak Dział Marketingu i Promocji Mazowiecki Instytut Kultury)

 

Zapraszamy do nas: