Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

KULTURA

Weź udział w konkursie plastycznym

poniedziałek, 20 kwietnia 2020 08:13 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Teatr Powszechny w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza do udziału w konkursie na afisz promujący przegląd teatrów ulicznych „Ulica Teatralna”.

Od czerwca do końca sierpnia na ulicach i placach Radomia odbędą się spektakle uliczne, w których wezmą udział grupy teatralne z całej Polski - zapowiada Sebastian Klochowicz z Teatru Powszechnego w Radomiu. Będzie to święto teatru i ciekawe wydarzenie społeczne w przestrzeni miejskiej, wyjątkowa okazja by podziwiać bogactwo form i kunszt gry aktorskiej. Po trudnym czasie izolacji może to być dla Radomian pierwsza okazja do ponownego spotkania się z teatrem! Do udziału w konkursie zapraszamy uzdolnionych plastycznie amatorów oraz profesjonalistów - mówi Sebastian Klochowicz. Zadaniem uczestnika  jest wykonanie projektu graficznego afisza teatralnego, w którym oprócz ciekawego i oryginalnego pomysłu plastycznego promującego przegląd teatrów ulicznych, zawarty będzie harmonogram wydarzeń.

Termin nadsyłania prac mija 8 maja, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!Regulamin konkursu oraz harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie internetowej:  www.teatr.radom.pl Serdecznie zapraszamy do udziału w tym projekcie twórczym!  Dajcie upust wyobraźni  i kreatywności - zachęca Sebastian Klochowicz z Teatru w Radomiu. 

Prace należy dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do 8 maja 2020r. na adres: 

Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego, Plac Jagielloński 15, 26-600 Radom z dopiskiem: Konkurs Plastyczny „Ulica Teatralna”

Zapraszamy do nas: