Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Sykstus II, papież i męczennik
Dziś jest: 07 sierpnia 2020

KULTURA

Urodzinowe spotkanie z Amfiteatrem

czwartek, 14 maj 2020 07:50 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr w Radomiu zaprasza 16 maja na urodzinowe spotkanie!

- Nie ma to jak obchodzić urodziny w czasie pandemii … Wielu z nas tego doświadcza, także Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”. Właśnie w tym roku stuknie nam 40 lat! To ważne urodziny i chcemy świętować je razem z Wami. Wciąż nie możemy Was zaprosić do naszych przestrzeni, ale już przed ekrany - tak. Zaczynamy więc świętowanie on-line i regularnie będziemy Was informować o kolejnych odsłonach naszych 40-tych urodzin – zaprasza Waldemar Dolecki, dyrektor MOK „Amfiteatr” w Radomiu.

Pierwsza odsłona urodzinowych spotkań już sobotę, 16 maja, o godz. 19. Pokażemy Wam mural okolicznościowy, jubileuszowy, wyjątkowy, który powstał na ścianie budynku Amfiteatru przy ul. Parkowej 1. Zaprojektowała go po wielu wspólnych burzach mózgu agencja kreatywna Olmeka, a wykonał artystyczny duet Morza Studio. Po odsłonięciu malowidła w podróż 40-lecia przez dekady, historię muzyki i Amfiteatru zabierze nas radomska formacja Trzy eM, czyli Magdalena „Buka” Boduła (wokal), Marta Tomecka (skrzypce) i Michał Trzpioła (gitary). Już dziś rezerwujcie czas, przed monitorami, oczywiście.

https://www.youtube.com/watch?v=V-a-dIGCczs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2pOYLwgPGH_qVloQOKF0tkXh4J6IClkF5MSQoUwfc8atnDruVa1LDEHqg

40 lat. Tradycja i nowoczesność Urodziny to świetna okazja nie tylko do podsumowań, ale też...zmian. Jesteśmy dumni z naszej 40-letniej historii i chcemy łączyć tradycję z nowoczesnością. Zrobiliśmy sobie urodzinowy prezent i... odświeżyliśmy naszą identyfikację wizualną. Zaczęliśmy od logo. Zmiany opracowała profesjonalna agencja kreatywna Olmeka.

- Ten charakterystyczny dla Amfiteatru znak będzie od dziś towarzyszył wszystkim naszym komunikatom. Nam bardzo się podoba, mam nadzieję, że wam również przypadnie do gustu i zapadnie w pamięć – mówi Waldemar Dolecki. – Nowe logo nawiązuje do klasycznej budowy amfiteatru, ale zyskuje nowoczesny wygląd, bo też taką instytucją chcemy być. Najważniejszy jest dla nas odbiorca, dlatego dotychczasowe siedzenia wyrażone liniami zamienione zostały na jednostki, każda kropka to ja, Ty, my. Przecież razem tworzymy to wyjątkowe miejsce. Do tego eleganckie, dumne, pełne powagi litery i spokojne, zrównoważone kolory, wzbudzające zaufanie, ale i otwierające granice. Bo taki jest właśnie Amfiteatr – podsumowuje dyrektor.

Więcej na Facebooku https://www.facebook.com/amfiteatr.radom/

Zapraszamy do nas: