Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 1 czerwca - św. Justyn, męczennik
Dziś jest: 01 czerwca 2020

KULTURA

Spektakl on-line "Przyszedł mężczyzna do kobiety"

wtorek, 19 maj 2020 18:17 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Mazowiecki Instytut Kultury
Elżbieta Warchoł

Teatr Mazowiecki zaprasza na spektakl on-line "Przyszedł mężczyzna do kobiety" Siemiona Złotnikowa z Anną Wojton i Leonem Charewiczem. Spektakl będzie udostępniony na kanale You Tube Mazowieckiego Instytutu Kultury 22 maja.

Nie ma bardziej uniwersalnego i zarazem banalnego tematu niż miłość, lecz chociaż wszystkie historie miłosne wydają się podobne, każda z nich jest inna - mówi Radosław Lubiak z Mazowieckiego Instytutu Kultury. W sztuce Złotnikowa poznajemy historię Diny i Wiktora – zwykłą a zarazem niezwykłą, komiczną i dramatyczną, zabawną i smutną… jak samo życie. Oboje po przejściach i z przeszłością, oboje samotni, rozżaleni i spragnieni ciepła, bliskości oraz szczęścia u boku innej osoby. Pozornie inni, niepasujący do siebie, ale jakże podobni w poszukiwaniu prawdziwego uczucia - mówi o sztuce Radosław Lubiak z Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Występują: Anna Wojton, Leon Charewicz. Autor: Siemion Złotnikow. Przekład: Andrzej Wanat. Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk. Opieka artystyczna: Jerzy Bończak.

Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" z Anną Wojton i Leonem Charewiczem będzie można obejrzeć on-line. Teatr Mazowiecki udostępni go na jeden weekend w kanale You Tube Mazowieckiego Instytutu Kultury oraz na stronie www.mik.waw.pl w piątek 22 maja o godz. 19:00. Będzie tam dostępny do niedzieli 24 maja.

Zapraszamy do nas: