Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

KULTURA

Dance session z Radomskim Kolektywem Female voices

wtorek, 16 czerwca 2020 21:11 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

Po tygodniach pandemicznego, przymusowego zamrożenia, wreszcie możemy wyjść z domu, odetchnąć bez maseczek, poruszać się i po prostu spotkać (choć nadal z zachowaniem bezpiecznego dystansu). Czujemy zbliżające się, mimo wszystko i na szczęście!, lato. Energia rozpiera nas wyjątkowo - mówi Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr. Zapraszamy na pierwsze po wirusowej przerwie wydarzenie - Dance session z Radomskim Kolektywem "Female voices".  Pierwszego dnia lata 2020. 20 czerwca. Przypadek? Czy jest lepszy sposób na pokazanie radości z powolnego powrotu „normalności" i nadejścia lata niż taniec? Wytańczycie się u nas za te kilkanaście tygodni, obiecujemy! - dodaje Katarzyna Wiśniewska. Do Waszych popisowych improwizacji zagra Dj LazyOne - pochodząca z miasta stołecznego gramofonomanka. Niegdyś podbijająca parkiety tańcząc Bboying i Hip Hop Dance, obecnie rozgrzewa je jako pani Dj. Na swoim koncie ma wizyty w wielu polskich miastach, a także w Czechach, Niemczech, Słowenii, Szwajcarii czy przygodnie w Japonii. Finalistka polskiej edycji zawodów Red Bull Music 3style w 2018r. Organizatorka skrecz sesji oraz imprez. Obecnie prowadzi w radiu Kampus audycję „Ej, Dj!" Motywem przewodnim dance session będą... kobiece głosy i kobieca siła, ale nie zapomnimy też o panach - zapewnia Katarzyna Wiśniewska. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo wprowadziliśmy limit miejsc i zapisy na poszczególne godziny dance session. Regulamin i formularz zgłoszeniowy (dla osób niepełnoletnich i pełnoletnich) dostępny będzie w środę, 17 czerwca  w południe na stronie www.amfiteatr.radom.pl Ze względów sanitarnych szatnia będzie nieczynna. Bar i kawiarnia również. Wstęp wolny. Początek dance session 20 czerwca o godz. 17 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1. Wydarzenie potrwa do godz. 21.

 UWAGA! W związku ze znoszeniem kolejnych ograniczeń związanych z COVID-19, MOK Amfiteatr w Radomiu będzie wznawiał działalność w nowych warunkach sanitarnych.

  • •zajęcia/warsztaty/spotkania prowadzone będą w małych grupach,
  • •liczebność grup będzie zależna od warunków pracy i powierzchni pomieszczeń do zajęć,
  • •uczestnik może wziąć udział w zajęciach/warsztatach/spotkaniach po podpisaniu stosownego oświadczenia oraz zapoznaniu się z Regulaminem.
  • •informacje o tym, które zajęcia i kiedy zostaną uruchomione podamy sukcesywnie na stronie www.amfiteatr.radom.pl
Zapraszamy do nas: