Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Lidia
Dziś jest: 03 sierpnia 2020

KULTURA

Cover challenge. Amfiteatr czeka na zgłoszenia!

czwartek, 18 czerwca 2020 14:13 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

Tylko do 30 czerwca MOK Amfiteatr w Radomiu czeka na zgłoszenia od wokalistów, zespołów i instrumentalistów w jubileuszowym konkursie "Cover challenge". Nagrodą są warsztaty m.in. z wizerunku scenicznego z Szymonem Wydrą i profesjonalna sesja nagraniowa.

W jubileuszowym roku Amfiteatru nie mogło zabraknąć konkursu. 40 lat Amfiteatru w Radomiu to przecież także cztery dekady historii światowej muzyki, która docierała do Polski i mniej lub bardziej śmiało wdzierała się na sceny. Razem z dziennikarzem muzycznym Hirkiem Wroną zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Cover challenge" - Jeśli sąsiedzi biją ci brawo zza ściany, gdy grasz lub śpiewasz, ten konkurs jest dla ciebie! Zapraszamy do udziału w nim wszystkich niezawodowych muzyków, którzy grają i/lub śpiewają i... ukończyli 8 lat – mówi Waldemar Dolecki, dyrektor MOK „Amfiteatr". Co trzeba zrobić? - Wybierz jeden spośród zaproponowanych przez Hirka Wronę hitów czterech dekad – obowiązkowo. Bonusowo możesz też zaproponować wybrany przez siebie utwór. Zaśpiewaj je lub zagraj i wyślij nam swoje interpretacje nagrań – zachęcają: Łukasz Makowiecki i Łukasz Wójcik, pomysłodawcy konkursu.

Najlepsze wykonanie nagrodzone będą warsztatami przygotowującymi do występu (z emisji głosu, instrumentalnymi, z wizerunku scenicznego etc.) oraz profesjonalną sesją dźwiękową w Pracowni Nowych Mediów. Regulamin konkursu „Cover challenge", formularz zgłoszeniowy i lista 16 utworów z czterech dekad (obowiązkowa) na stronie www.amfiteatr.radom.pl

Zgłoszenia do 30 czerwca 2020 r. Na fb Amfiteatr w Radomiu dostępne są nagrane specjalnie dla MOK Amfiteatr historie o wybranych przez Hirka Wronę przebojach czterech dekad, a także covery zaprzyjaźnionych z Amfiteatrem radomskich muzyków. Ku inspiracji.

https://www.youtube.com/watch?v=5cGJ0HENE38

Zapraszamy do nas: