Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

Kino

Radomskie kino Helios zaprasza już od piątku!

czwartek, 02 lipca 2020 12:17 / Autor: Beata Okulińska
Beata Okulińska

Pokazy specjalne, koncerty, maratony i cykle filmowe oraz bajkowe atrakcje dla najmłodszych - to wszystko czeka na na widzów w radomskim kinie Helios. Kino znowu będzie wyświetlać filmy już od piątku 3 lipca.

Kino zapewnia, że obiekt jest przygotowany do pokazów zgodnie z wszelkimi wymogami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego a personel jest odpowiednio przeszkolony.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną Helios przygotował m.in. ofertę seansu prywatnego. Widzowie mają możliwość wykupienia seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu w gronie przyjaciół i rodziny. 

Po przerwie Helios wraca z wieloma atrakcjami. Nowością jest projekt Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego miłosnicy X muzy obejrzą najsłynniejsze filmy klasyki światowego kina, m.in. "Śpiewaka jazzbandu", "Rio Bravo" czy "Lśnienie". Będą także stałe cykle: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet i Nocne Maratony Filmowe. Na ekrany powrócą również Filmowe Poranki dla najmłodszych oraz pokazy koncertów muzycznych.

Szczegóły na stronie internetowej kina Helios. 

Zapraszamy do nas: