Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święci męczennicy Poncjan, papież, i Hipolit, prezbiter
Dziś jest: 13 sierpnia 2020

KULTURA

Palmy – koncert na tarasie

poniedziałek, 13 lipca 2020 11:03 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MCSW Elektrownia
Elżbieta Warchoł

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza w piątek, 10 lipca na koncert zespołu Palmy.

10 lipca, Elektrownia zaprasza na kolejną odsłonę koncertowej części Strefy Komfortu. Początek o godz. 20.30. Na tarasie budynku MCSW Elektrownia zagra wrocławski zespół Palmy.

Zespół Palmy tworzą Mateusz (wokal i gitara), Michał (gitara), Michał (gitara basowa) oraz Łukasz (perkusja). Palmy to zaproszenie do wspólnej podróży po dźwiękach, które nie wpisują się w sztywno określone gatunkowe ramy indie rocka. Zespół tworzy kawałki pełne ciepłych i egzotycznych klimatów inspirowanych nostalgicznym spojrzeniem na muzykę lat osiemdziesiątych. W listopadzie 2019 roku Palmy zajęły pierwsze miejsce na festiwalu twórczości "Korowód", gdzie jedną z nagród był występ na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Obecnie zespół pracuje nad swoją debiutancką EPką, z której dwa utwory ("Nie ma za co" i "Stare wieżowce") są już dostępne w sieci.

Koncert odbędzie się na tarasie Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, przy ul. Mikołaja Kopernika 1. Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż od 3 lipca), w dniu koncertu 20 zł. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązkowe maseczki oraz zachowanie odległości pomiędzy uczestnikami koncertu.

 Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

 

Zapraszamy do nas: