Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Chryzant i Daria
Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020

KULTURA

Limboski Solo Act

poniedziałek, 24 sierpnia 2020 07:41 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Klub Łaźnia zaprasza w sobotę, 29 sierpnia do muszli koncertowej na koncert: Limboski Solo Act.

LIMBOSKI (Michał Augustyniak) - polski muzyk związany z Krakowem, przede wszystkim piosenkarz i gitarzysta, autor tekstów, dwukrotnie nominowany do Fryderyków. Z sukcesami uczestniczył w programach telewizyjnych typu talent show. Aktywny na scenie od ponad 13 lat, wypowiada się artystycznie w obszarach: muzyki alternatywnej, bluesa, piosenki autorskiej, rocka alternatywnego i innych. (por. Wikipedia)

LIMBOSKI przyzwyczaił wszystkich, że co roku zaskakuje świeżymi  pomysłami. W krótkim przeglądzie twórczości trudno nie wspomnieć o całej masie sukcesów. Wędrując do samych początków czyli płyty "Cafe Brumba" z knajpowymi balladami, odkrywamy niezapomniany przez wielu utwór "Piosenka dla mężatki". Nagły zwrot w stronę estetyki lo-fi i bluesowa w "Tribute to Georgie Buck", (swoją drogą nominowany do Fryderyków 2012) to kolejne interesujące zagranie LIMBOSKIEGO. W międzyczasie olśniewający występ w znanym programie telewizyjnym z nie do końca "telewizyjną piosenką" - "Czarny Otello" - i kolejny, piękny sukces. W 2016 roku wydany został najnowszy album „One Man Madness”.(info: KARROT KOMANDO).

Koncert odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia w muszli koncertowej w Parku im. T. Kościuszki w Radomiu. Początek o godz. 19.