Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Wolfgang, biskup
Dziś jest: Sobota, 31 października 2020

Koncerty

Happysad w Drzewicy. Będzie losowanie wejściówek

czwartek, 03 września 2020 15:03 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy organizuje koncert zespołu rockowego Happysad. Kto znajdzie się na widowni, zadecyduje losowanie.

Impreza zostanie zorganizowana 20 września w ramach projekt pn. „Drzewica – poczuj pasje do Sportu” finansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego na 2020 rok. Głównym realizatorem zadania jest Lokalna Grupa Działania „Nad Drzewiczką”.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa panujące w okresie pandemii COVID-19 na terenie Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy koncert będzie mogło oglądać maksymalnie 140 osób. W związku z tym organizatorzy podjęli decyzję, że widzowie zostaną wybrani w sposób jak najbardziej transparentny, a więc poprzez publiczne losowanie. W losowaniu wezmą udział osoby, które wcześniej zgłoszą chęć udziału w koncercie.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Urząd Miejski w Drzewicy w terminie od 2 do 11 września 2020 roku. Wypełnioną kartę zgłoszenia (druki dostępne w załączniku oraz w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Drzewicy) należy:

- przesłać w formie skanu na adres e-mail (w tytule wiadomości prosimy wpisać: Happysad)

lub

- dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Drzewicy (ul. Stanisława Staszica 22, 26-340 Drzewica, pokój nr 13 – pierwsze piętro).

Spośród osób, które nadeślą zgłoszenia, zostaną wybrani widzowie koncertu. Wybór nastąpi poprzez publiczne losowanie transmitowane on-line na kanale Gminy Drzewica w serwisie internetowym YouTube. Losowanie zostanie przeprowadzone 14 września 2020 roku o godz. 10.00 (poniedziałek). Na wybrane 140 osób będą czekały bezpłatne wejściówki do odbioru od 15 września 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Drzewicy (pokój nr 13 – pierwsze piętro). By odebrać wejściówkę, trzeba będzie okazać dowód osobisty.