Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel
Dziś jest: 29 września 2020

KULTURA

Kozienicki Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia

wtorek, 15 września 2020 10:38 / Autor: Kamil Zapora
fot. Kozienicki Dom Kultury
Kamil Zapora

Za kilka dni rozpoczną się zapisy na zajęcia stałe dla dzieci i młodzieży w Kozienickim Domu Kultury. Na chętnych czeka ponad 30 różnego rodzaju zajęć tematycznych, w tym m.in. warsztaty wokalne, taneczne, aktorskie, dziennikarskie czy literackie.

Oferta zajęć proponowanych przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka jest szeroka i zróżnicowana tematycznie. – Zawsze przygotowujemy ofertę tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chcemy umożliwić naszym podopiecznym rozwój artystyczny na wielu płaszczyznach, co przekłada się na liczbę zajęć - mówi Dyrektor KDK Elwira Kozłowska:

Jakie nowości czekają na uczestników tegorocznej Akademii Szerokich Horyzontów?

Zajęcia dedykowane są dzieciom i młodzieży, w wieku od 6 do 19 lat oraz osobom dorosłym (w przypadku Grupy Twórczej „Vena” oraz Grupy Poetyckiej „Erato”). Co ważne, oferta ta jest nieodpłatna, a pierwszeństwo zapisu na warsztaty mają mieszkańcy Gminy Kozienice.

Zapisy rozpoczną się 19 września, o godz. 10.00 i potrwają do 23 września, do godz. 20.00. Prowadzone będą za pośrednictwem strony internetowej „Strefa Zajęć”.

Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami i ograniczoną liczbę miejsc, jeden uczestnik zajęć ma prawo wziąć udział tylko w dwóch różnych zajęciach.