Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel
Dziś jest: 29 września 2020

KULTURA

Pociągiem po kulturę

środa, 16 września 2020 15:35 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Koleje Mazowieckie
Elżbieta Warchoł

Złota polska jesień idealnie sprzyja dalszym i bliższym wycieczkom, np. po Mazowszu. Wspólnie z Cezarym Stacewiczem zachęcamy do odwiedzenia ciekawych miejsc, do których najlepiej wybrać się pociągiem Kolei Mazowieckich - mówi Donata Nowakowska - rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.

Cezary Stacewicz jest autorem strony Zaznaj Łodzi (www.facebook.com/zaznajlodzi). W jednym z ostatnich z zamieszczonych na profilu filmików zachęca do odwiedzenia tych miejsc na mapie Mazowsza, do których można dojechać pociągiem Kolei Mazowieckich: www.facebook.com/zaznajlodzi/videos/333483794564483/www.facebook.com/watch/?v=357248975656571&extid=CckabKjQOy9JATsP

My zaś zachęcamy do sprawdzenia całej listy naszych partnerów akcji Koleją do Kultury, która wraz z informacją o zniżkach dla osób, które zachowają bilet na pociąg KM, znajduje się na: www.dokultury.mazowieckie.com.pl. Projekt wpisuje się w akcję Związku Samorządowych Przewoźników Kolejowych #czekamynawas. Na facebookowym profilu Cezarego Stacewicza znajdą więc Państwo także filmiki na temat interesujących miejsc, do których można dojechać pociągami pozostałych przewoźników skupionych wokół akcji #czekamynawas - zachęca Donata Nowakowska - rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.