Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Wolfgang, biskup
Dziś jest: Sobota, 31 października 2020

KULTURA

Nowa wystawa w Resursie

środa, 23 września 2020 13:37 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Resursa Obywatelska w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Resursa Obywatelska zaprasza w piątek, 25 września na otwarcie wystawy rysunku i malarstwa Aleksandry Kwiecień pt. "Wspomnienia ulotnej pamięci". Wernisaz o godz. 18.

Autorka urodziła się w Radomiu. W latach 1991-1997 studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Od 2002 roku związana jest z Wydziałem Sztuki Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu jako asystent w Katedrze Architektury. W obszarze jej działalności twórczej znajdują się: architektura, design, malarstwo i rysunek.Prace Aleksandry Kwiecień mają charakter pospiesznie prowadzonego notatnika lub szkicownika, w którym słowo pisane zastępuje forma plastyczna.

Zgodnie z regulaminem opracowanym na czas epidemii, zamieszczonym na stronie internetowej „Resursy Obywatelskiej”,  nadal istnieje obowiązek noszenia maseczki w pomieszczeniach Ośrodka i użycia przy wejściu płynu dezynfekującego, a także o zachowania wymaganego dystansu. Na wystawie mogą przebywać 34 osoby. Przewidziana jest wymiana osób zaproszonych, z zachowaniem określonych powyżej środków ostrożności. Wystawa czynna do 5 października br. Wstęp wolny.

Tag: