Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Głowaczów, Łękawica
Dziś jest: Poniedziałek, 20 września 2021

KULTURA

Kulturalne serce Kozienic bije już pięć lat

niedziela, 11 października 2020 17:18 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Centrum Kulturalno-Artystyczne to jeden z najbardziej reprezentatywnych i najpiękniejszych budynków w Kozienicach. Ogromny gmach skupia w sobie Kozienicki Dom Kultury, Szkołę Muzyczną, filię Biblioteki Publicznej, Kino i wiele więcej. W październiku minęło pięć lat od jego otwarcia.

Niedługo po otwarciu Centrum Kulturalno-Artystyczne stało się sercem Kozienic, w którym odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia w mieście. Za co mieszkańcy cenią sobie CKA i co w nim znajdują?

Centrum Kulturalno-Artystyczne nie miało by prawa bytu bez załogi – ludzi, którzy wkładają całe swoje serce i pasję w prowadzenie zajęć i tworzenie nowych inicjatyw skierowanych do mieszkańców:

Od samego początku gospodarzem Centrum jest Elwira Kozłowska.

Czego pracownikom CKA życzą mieszkańcy Kozienic?

Piąte urodziny CKA były kolorowe, radosne i pełne niespodzianek. Były zabawy dla dzieci, quizy i konkursy z nagrodami, czy pokazy tańca. Nie mogło zabraknąć również urodzinowego tortu, a jubileusz zwieńczył koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej.