Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Innocenty I, papież              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jastrząb
Dziś jest: Wtorek, 27 lipca 2021

KULTURA

Turniej jednego wiersza w Kozienickim Domu Kultury

poniedziałek, 16 listopada 2020 15:10 / Autor: Kamil Zapora
fot. Kozienicki Dom Kultury
Kamil Zapora

Od 7 listopada Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest zamknięta dla odwiedzających z powodu koronawirusa. Mimo to placówka nie zawiesiła działalności i właśnie ogłosiła konkurs literacki, ale w niecodziennej formie.

Zamknięcie Centrum Kulturalno-Artystycznego, które jest siedzibą Kozienickiego Domu Kultury, to efekt najnowszych obostrzeń sanitarnych wprowadzonych przez rząd. W tych warunkach kozienicka kultura po raz kolejny przeniosła się do sieci. Główną platformą prowadzonych przez KDK działań jest dedykowana mieszkańcom gminy Kozienice „Kulturalna grupa KDK” na portalu Facebook.

- Jak doskonale pamiętamy, wiosną w „Kulturalnej grupie KDK” organizowaliśmy różnego rodzaju zajęcia on-line dla dzieci i młodzieży. Tym razem postawiliśmy na nieco inne rozwiązanie i proponujemy naszym mieszkańcom zabawy oraz konkursy z nagrodami – mówi dyrektor KDK Elwira Kozłowska:

Kozienicki Dom Kultury ogłosił konkurs literacki pod hasłem „Turniej jednego wiersza”.

Udział w konkursie polega na nagraniu przez autora jednego własnego wiersza i przesłaniu nagrania za pośrednictwem strony We Transfer na e-mail: , najpóźniej do 23 listopada, do godz. 12.00 (jeden autor może przesłać tylko jedno nagranie). W przypadku osób których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne nagranie wiersza, może to zrobić osoba wskazana przez autora.

- Wszystkie nadesłane nagarnia opublikujemy 24 listopada w „Kulturalnej grupie KDK”, a wybór zwycięzcy konkursu pozostawimy naszym mieszkańcom. Każdy będzie mógł oddać głos na swojego faworyta poprzez polubienie danego zgłoszenia - zapowiada Elwira Kozłowska:

Głosowanie trwać będzie do 28 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone 30 listopada. Na zwycięzcę czeka nagroda finansowa. Wszelkie szczegóły dostępne są w regulaminie, opublikowanym na stronie www.dkkozienice.pl