Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Agnieszka, dziewica i męczennica
Dziś jest: Czwartek, 21 stycznia 2021

KULTURA

Kartka ze świąt. Konkurs plastyczny dla dzieci

wtorek, 24 listopada 2020 19:49 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/geralt
Elżbieta Warchoł

Dom Kultury Borki w Radomiu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z placówek z powiatu radomskiego do udziału w konkursie pt: Kartka ze świąt. 

Kartki należy wysłać wyłącznie w formie elektronicznej (plik w formacie: JPG do 15 MB) na adres Opisy powinny być umieszczone pod zdjęciem. W tytule wiadomości należy wpisać: Karta ze Świąt 2020. Prace należy nadsyłać do 11 grudnia 2020 roku. Z jednej placówki można nadesłać maksymalnie 10 prac. Technika wykonania prac jest dowolna. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez dziecko i muszą mieć format A4. Muszą być opisane (imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela). Prace będą oceniane w kategoriach: grupa przedszkolna, grupa wczesnoszkolna (klasa 0 – III), grupa starsza ( klasa IV – VIII)

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na stronie internetowej Dom Kultury Borki 21 grudnia 2020 roku. Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie na stronie Domu Kultury Borki. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w terminie podanym przez Dom Kultury Borki. Regulamin konkursu na stronie: http://www.dkborki-radom.naszdomkultury.pl/