Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Czwartek, 28 stycznia 2021

KULTURA

Święta z choinką Radia PLUS Radom

czwartek, 26 listopada 2020 15:15 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

Już od 1 grudnia zapraszamy naszych słuchaczy na konkursy, w których wygrać będzie można żywe choinki. Podobnie jak w ubiegłym roku ruszamy z akcją „Święta z choinką Radia PLUS Radom”.

Trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez choinki. Coraz częściej wybieramy te żywe, pachnące lasem, aby jeszcze bardziej poczuć atmosferę tych najbardziej rodzinnych Świąt. W ubiegłym roku akcja ta cieszyła się ogromną popularnością wśród słuchaczy Radia Plus Radom. Z mikrofonem w ręku towarzyszyliśmy tym, którzy przyszli po odbiór choinki....

Od 1 grudnia Radio Plus Radom już po raz kolejny rozdawać będzie żywe choinki, które można zdobyć biorąc udział w naszych konkursach. Wystarczy uważnie nas słuchać. Zapytamy o świąteczne tradycje, potrawy, czy historię najpiękniejszych i najbardziej znanych kolęd i pastorałek. Będziemy przypominać sobie piosenki świąteczne, które wprowadzą nas w klimat Bożego Narodzenia.

W tym roku czekamy również na zdjęcia Waszych choinek z ubiegłych lat. Te najbardziej oryginalne również nagrodzimy naszą radiową choinką.Od początku grudnia codziennie zapraszamy Was do wspólnej zabawy na naszej antenie i na naszym radiowym Facebook'u.

 

 

REGULAMIN NAGRÓD I PREMII RADIOWYCH RADIO PLUS RADOM Z SIEDZIBĄ W RADOMIU,

26 - 600 RADOM, UL. MLYNSKA 23/25 ogłasza poniższy regulamin,obowiązujący  Pracowników Radia i Słuchaczy od dnia 01.02.2009 r.

> > Regulamin niniejszy został ustanowiony w celu:

 a.. poprawnego zarządzania uczestnictwem słuchaczy w konkursach antenowych,

 b.. zapobieżenia wielokrotnemu wygrywaniu nagród przez te same osoby.

> > Przedmiotem niniejszego Regulaminu są wygrane w konkursach, organizowanych przez Radio Plus Radom, zarówno rzeczowe, jak i pieniężne, stanowiące nagrody sponsorowane i własne Radia.

 

OGRANICZENIA I OBOWIĄZKI UCZESTNICTWA LAUREATÓW KONKURSÓW ANTENOWYCH:

1. Ograniczenia

Słuchacz może wygrać w konkursie jeden raz w miesiącu, gdy nagroda przekracza wartość 20 zł.

W przypadku gdy wartość nagrody jest niższa niż ww. - laureat może ubiegać się o nagrodę już po 2 tygodniach.

Powyższe ograniczenia obowiązują nie tylko osobę, która zdobyła nagrodę, ale także jej najbliższą rodzinę, współmałżonków i współdomowników.

2. Obowiązki

Zdobytą nagrodę należy odebrać w ciągu 2 tygodni od daty wygrania.W przypadku , gdy osoba nie może odebrać nagrody w terminie powinna o tym powiadomić prowadzącego konkurs lub Sekretariat Radia.Zwycięzca konkursu powinien przy odbiorze okazać dokument potwierdzający tożsamość.Laureat, który nie może osobiście odebrać nagrody powinien to zgłosić prowadzącemu program lub telefonicznie powiadomić sekretariat Radia.

3. Akcja „Święta z choinką Radia PLUS Radom”

1. Wygrane choinki należy odebrać w dniach od 17 do 22 grudnia 2020 r. w sekretariacie Radia PLUS Radom, ul. Malczewskiego 1w godz. 8.00 – 15.00.

2. Choinki należy odebrać osobiście, nie dostarczamy ich do naszych Słuchaczy.

 

Słuchaczowi nie spełniającemu ww. warunków, po upewnieniu się o jego złej woli, zostaje anulowane przyznanie nagrody.

 

WAŻNOŚĆ: Aktualne zasady są ważne dla wszystkich Konkursów Radia Plus Radom transmitowanych na antenie od 1 lutego 2009 r. do odwołania.