Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Józef Sebastian Pelczar, biskup
Dziś jest: Wtorek, 19 stycznia 2021

KULTURA

Skuteczne i proste grafiki. Warsztat z programu CANVA

poniedziałek, 30 listopada 2020 09:19 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/Pexels
Elżbieta Warchoł

Dobra, przykuwająca wzrok grafika to połowa sukcesu!

American Corner w Radomiu zaprasza na praktyczny warsztat z programu CANVA. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 30 listopada w godz. 20:15  - 21: 45. Jak robić piękne i skuteczne grafiki. Od podstaw do bycia PRO. - wprowadzenie poprowadzi trener: Mikołaj Ulikowski. Spotkanie odbędzie się w j. polskim. Warsztat odbędzie się na platformie zoom. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Rejestracja: Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: do poniedziałku do godziny 15:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. W temacie należy wpisać: CANVA - warsztat, a w treści wiadomości podać swoje imię, nazwisko, tel. kontaktowy oraz pokrótce opisać czego oczekujecie Państwo od warsztatów i w jakim sektorze działacie/chcecie działać. Zakwalifikowani otrzymają e-mail z linkiem do pokoju zoom, na którym odbędą się warsztaty oraz wskazówki jak przygotować się do spotkania.

Podczas warsztatów dowiecie się, że piękna grafika to kwestia zastosowania banalnych trików oraz trzymania się zasad estetyki - mówi Karolina Adamczyk z AC. Narzędzie Canva umożliwia robienie profesjonalnych grafik, nawet tym, którzy nigdy nie mieli styczności z programami graficznymi. Zapraszamy na warsztaty o charakterze praktyczno-teoretycznym, które umożliwią każdemu uczestnikowi samodzielne tworzenie grafik przy użyciu Canvy - dodaje Karolina Adamczyk.