Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Smardzewice
Dziś jest: Piątek, 23 kwietnia 2021

KULTURA

Wkręć się w muzykowanie! Aladyn

wtorek, 02 marca 2021 12:13 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

MOK Amfiteatr zaprasza na pełną przygód opowieść o ALADYNIE. Poznamy księżniczkę, córkę Sułtana, będziemy latać czarodziejskim dywanem, by w końcu odszukać Dżina zamkniętego w czarodziejskiej lampie. Wracamy w realu z cyklem "Wkręć się w muzykowanie". Do zobaczenia 7 marca! - zaprasza Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr.

Oto MUZYCZNE OPOWIEŚCI ence-pence, gdzie taniec zaplata się z dźwiękiem, ruch z kolorem, słowo z gestem, a wszystko razem tworzy niezapomnianą przygodę, dając mnóstwo radości. To wyjątkowy rodzaj spektaklu, gdzie dzieci są nie tylko jego odbiorcami, ale stają się jednocześnie twórcami, aktywnie przeżywając treści bajki - zapowiada Katarzyna Wiśniewska z MOK Amfiteatr. PROWADZENIE: Kinga Bobienko - muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Jej fascynacją jest świat dziecięcej wyobraźni, który odpowiednio stymulowany, potrafi zabrać w niezapomnianą podróż.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo, przestrzegamy procedur sanitarnych. Prosimy o zakładanie masek, dezynfekcję rąk przed wejściem na salę i zachowywanie bezpiecznego dystans - przypomina Katarzyna Wiśniewska. Warsztaty odbędą się w niedzielę, 7 marca o godz.: 9:30, 11: 00, 12:30 przy ul. Daszyńskiego 5. Kupując bilet, należy wybrać porę spotkania.

Limity wiekowe: 2-7 lat.. Bilety: 30 zł (rodzic+dziecko), 15 zł bilet pojedynczy wyłącznie na biletyna.pl

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Wkrec-sie-w-muzykowanie-Aladyn