Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

KULTURA

Wkręć się w teatr: Mój przyjaciel pies

środa, 10 marca 2021 08:07 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

Spektakl dla widzów od lat 3 do 103.

MOK Amfiteatr zaprasza w niedzielę 14 marca na spektakl "Mój przyjaciel pies" w cyklu "Wkręć się w teatr". Zostały ostatnie bilety!

„Mój przyjaciel pies” to pełen humoru spektakl dla dzieci od lat trzech. Opowiada historię pewnego Misia, który spotyka biednego, głodnego i bezdomnego psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu, ale Tata Niedźwiedź nie lubi piesków, dokuczyły mu, kiedy dawno temu żył w lesie. Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się, by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się, oglądając przedstawienie.

TeatRyle to przedsięwzięcie Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich, absolwentów PWST Wydziału Sztuki Lalkarskiej (obecnie Akademia Teatralna) w Białymstoku, na co dzień aktorów Teatru Animacji w Poznaniu.

Spektakle o godz. 10 i 12 w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5.

Bilety: 50 zł bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) ; 15zł bilet pojedynczy, 15zł ( 1+1) na Kartę osoby z niepełnosprawnością. Bilety wyłącznie na biletyna.pl

https://biletyna.pl/spektakl/Wkrec-sie-w-teatr-Moj-przyjaciel-pies?fbclid=IwAR3WpPZzVXeYppGk6vti3hdsXX9ikU09LSNrfEmUpxAYdvMTS6BALbS-I_4

Liczba miejsc ograniczona!