Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Krzysztof, męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Mirzec, Gadka
Dziś jest: Niedziela, 25 lipca 2021

Teatr

Wkrótce premiera! Teatr zaprasza na sztukę pt: Wstyd

środa, 10 marca 2021 19:40 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

27 marca w Teatrze Powszechnym w Radomiu odbędzie się premiera sztuki Marka Modzelewskiego pt: Wstyd. Teatr w Radomiu zaprasza do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru! 

Marek Modzelewski: Wstyd. Reżyseria - Błażej Peszek. Scenografia/kostiumy - Michał Dracz. Muzyka – Wojtek Kiwer. OBSADA: Izabela Brejtkop, Joanna Jędrejek, Piotr Kondrat, Jarosław Rabenda.

Oto jedno z narzeczonych rezygnuje ze ślubu tuż przed nim…. A tu goście zaproszeni, wesele i orkiestra zapłacone. Jednym słowem – wstyd! W  restauracyjnej kuchni, na zapleczu sali weselnej, gdzie miało odbyć się przyjęcie, spotykają się rodzice niedoszłych małżonków. Rozmowę zaczynają od wzajemnych przeprosin, ale z czasem napięcie, skrywane emocje i pretensje dają się we znaki i prowadzą do nieuniknionej konfrontacji i konfliktu, który czasem wymyka się spod kontroli. Jakby tego było mało, atmosferę podsyca alkohol, którego na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć. Niezwykle energetyczny spektakl, w którym obserwujemy pełen wachlarz różnorakich emocji. Czy znajdziemy w nim prawdę również o sobie i naszych najbliższych?

Teatr Powszechny w Radomiu zaprasza: 27 i 28 marca 2021 r. godz.19.00 oraz 9, 10 i 11 kwietnia 2021 r. godz.19.00.

Bilety na spektakle można kupić w kasie i online na stronie teatru.