Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Łaski Bożej              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Dąbrówka
Dziś jest: Piątek, 07 maja 2021

KULTURA

Wygraj Sukces z Kozienickim Domem Kultury

piątek, 19 marca 2021 11:01 / Autor: Kamil Zapora
fot. Kozienicki Dom Kultury
Kamil Zapora

Młodzi wokaliści stają przed kolejną szansą na to, by zabłysnąć w świecie muzyki. Przed nami bowiem kolejna odsłona konkursu „Wygraj Sukces”, a Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka tradycyjnie jest jednym z organizatorów kwalifikacji tej prestiżowej imprezy.

Organizatorami 26. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” są Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio „PRO-MEDIA w Tarnobrzegu”.

- Kozienicki Dom Kultury od wielu lat współpracuje z organizatorami konkursu i odpowiada za przygotowanie kwalifikacji wstępnych i regionalnych, które odbywają się w naszej siedzibie. W tym roku będzie nieco inaczej. Eliminacje wstępne odbędą się w formule on-line. Z kolei regionalne, w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju, on-line lub na żywo w KDK – tłumaczy dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Konkurs adresowany jest do solistów – dzieci i młodzieży, którzy rywalizują w czterech kategoriach wiekowych: 2014-2011, 2010-2008, 2007-2005 i 2004-2002. Szczegółowe zasady udziału w konkursie można znaleźć w regulaminie, opublikowanym na stronie www.wygrajsukces.com.pl.Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 15 maja, a lista osób zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie konkursu. Kwalifikacje regionalne odbędą się między 15 września, a 15 października. Półfinały i finały zaplanowano na listopad.

- Główną nagrodą w tegorocznej edycji konkursu jest nagroda pieniężna w wysokości 5 tys. zł. W poszczególnych kategoriach przyznane będą również nagrody rzeczowe – zaznacza Elwira Kozłowska:

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Tarnobrzeski Dom Kultury pod nr tel. 15 822-74-97; 822-21-10; e-mail: .