Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Stanisław, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Skotniki
Dziś jest: Sobota, 08 maja 2021

KULTURA

Elektrownia. Wydarzenia online

wtorek, 13 kwietnia 2021 08:47 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MCSW Elektrownia
Elżbieta Warchoł

Dla dorosłych i dla dzieci. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na spotkania ze sztuką online! 

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza do ogladania wystaw Sławomira Marca oraz Ryszarda Waśki. Zwiedzanie online na kanale YOU TUBE: https://www.youtube.com/channel/UC4IlmT0Ol7MQ9klAfzPyUGQ

Na kanale także ciekawe rozmowy z artystami. O ekspozycjach bardzo szczegółowo opowiada Michał Grabowski, pracownik działu edukacji Elektrowni, który również przybliża życie i twórczość obydwu artystów.

Kolejna propozycja na  kanale to  spotkanie z cyklu „Wieczory z gwiazdą”, tym razem gościem była Marta Lipińska, polska aktorka teatralna, radiowa, filmowa i telewizyjna. Rozmowę z gwiazdą poprowadził Włodzimierz Izban, założyciel i pierwszy dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Warszawie. Dla najmłodszych kolejne, odcinki cyklu pt. „Sztuczki, sztuczki TV”. Dostępnych jest już 6 odcinków cyklu. Spotkania prowadzi Małgorzata Jagielska, która stara się  udowodnić, że sztuka współczesna nie jest czymś nieprzystępnym, nudnym i niezrozumiałym, tylko trzeba się z nią oswoić.

Elektrownia zaprasza też na swoją stronę www.mcswelektrownia.pl