Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Jolenta, księżna, zakonnica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Krasna
Dziś jest: Wtorek, 15 czerwca 2021

KULTURA

Konkursu fotograficzny Radom 2021

środa, 05 maj 2021 09:31 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: RTF
Elżbieta Warchoł

Z okazji 60 lecia istnienia Radomskie Towarzystwo Fotograficzne ogłasza konkurs fotograficzny Radom 2021.

Celem konkursu jest ukazanie aktualnego w maju 2021 roku autentycznego wizerunku miasta Radomia i jego mieszkańców oraz upowszechnianie informacji o dziedzictwie kulturowym miasta. Tematem zdjęć są obiekty zabytkowe, perspektywy/panoramy ulic, ale przede wszystkim życie miasta Radomia w  maju 2021 roku. W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby pełnoletnie nie będące członkami Jury. Każdy uczestnik może zgłosić 4 fotografie (każda fotografia w formacie JPG; boki minimum po 2000 pikseli; objętość max 5 MB). Fotografie powinny być wykonane w maju 2021 roku samodzielnie, muszą być pracami autorskimi. Fotografie należy nadesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres: . Prace należy wysłać z danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i miejsce wykonania, kontakt telefoniczny.

Prace nadesłane na konkurs zostaną ocenione przez Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów, sponsorów oraz zaproszonych gości. Organizator przewiduje nagrody:

I nagroda - dysk zewnętrzny SSD 1 TB + album fotografii artystycznej,

II nagroda – dysk zewnętrzny SSD 500 GB+ album fotografii artystycznej ,

III nagroda – dysk zewnętrzny SSD 250 GB+ album fotografii artystycznej,

Wyróżnienia - albumy fotografii artystycznej, gadżety fotograficzne, dyplomy. Zwycięzcy konkursu nie mają prawa ubiegania się o gotówkę wartości przyznanej nagrody.

Termin nadsyłania prac mija o godzinie 12.00 w dniu 24 maja 2014 r. (decyduje fakt dostarczenia przesyłki e’mail (organizator nie bierze odpowiedzialności za trudności techniczne spowodowane czynnikami zewnętrznymi). Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę w konkursie. Informacja o zwycięzcach zostanie podana 30 maja 2021 roku na stronie internetowej Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego www.rtf.com.pl. Organizator planuje prezentację wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac w terminie późniejszym, na którym zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia. Informacja będzie podana na stronie internetowej Organizatora.