Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. January, męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kozienice (Św. Krzyża)
Dziś jest: Niedziela, 19 września 2021

KULTURA

Kozienicki Dom Kultury poszukuje instruktorów

poniedziałek, 17 maj 2021 11:25 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Chcesz prowadzić zajęcia w Kozienickim Domu Kultury? Chętne osoby mogą składać swoje propozycje kolejno do 2 i 9 czerwca.

Radom szczepienia

Chodzi o prowadzenie zajęć stałych w ramach Akademii Szerokich Horyzontów KDK oraz fakultetów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku KDK.

Kozienickim Domu Kultury przywiązujemy wielką wagę do jakości prowadzonych zajęć, czy to dla dzieci i młodzieży, czy dla osób dorosłych. Zależy nam na tym, aby czas spędzony w Centrum Kulturalno-Artystycznym był dla naszych podopiecznych twórczy i owocny. Chcemy, by rozwijali swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów, a zarazem czuli sympatyczną i miłą atmosferę. – tłumaczy dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Akademia Szerokich Horyzontów

W przypadku zajęć Akademii Szerokich Horyzontów, Kozienicki Dom Kultury poszukuje instruktorów, którzy będą prowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży. Oferowane działania muszą być planowane na minimum trzy miesiące, ale nie dłużej niż na osiem miesięcy (w terminie od października 2021 r. do maja 2022 r., z uwzględnieniem przerw świątecznych i feryjnych). Wszystkie zajęcia będą odbywały się w Centrum Kulturalno-Artystycznym.

- Poszukujemy instruktorów do prowadzenia zajęć: tanecznych i ruchowych, muzycznych, teatralnych, plastycznych i manualnych, w tym rękodzielnicznych, sztuk audiowizualnych i nowoczesnych technologii, literackich, logicznych, kulturoznawczych czy etnograficznych – wymienia Elwira Kozłowska:

Oferty w tym konkursie przyjmowane będą do 2 czerwca, do godz. 17.00.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

W przypadku UTW, zajęcia będą prowadzone krócej, bo w okresie od października 2021 r. do kwietnia 2021 r. Tu także obowiązuje minimalny trzymiesięczny czas działań. Warto podkreślić, że fakultety odbywają się nie tylko w Centrum Kulturalno-Artystycznym, ale również na terenie obiektów KCRiS (Hala Sportowa przy ul. Głowaczowskiej, Kryta Pływalnia „Delfin”) czy w plenerze. Organizatorzy poszukują też oferty zajęć, które w razie niekorzystnych warunków epidemiologicznych będą mogły być prowadzone on-line.

Jeśli chodzi o ofertę skierowaną do seniorów, szukamy instruktorów zajęć: tanecznych i ruchowych, w tym gimnastyki, jogi, nauki pływania, aqua aerobicu, tenisa stołowego i nordic walking, muzycznych, w tym chóru i nauki gry na pianinie, teatralnych, plastycznych i manualnych, fotograficznych z elementami grafiki komputerowej, literackich, logicznych, językowych, kulturoznawczych i etnograficznych – wylicza Elwira Kozłowska:

 

Tu termin na składanie ofert mija 9 czerwca, o godz. 17.00.

Wyniki obydwu konkursów zostaną ogłoszone do 30 czerwca. Na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury www.dkkozienice.pl można znaleźć regulaminy, w których szczegółowo opisane są wszystkie wymagania rekrutacyjne, w tym listy wymaganych dokumentów, limity ofert, kryteria oceny i wszelkie szczegółowe informacje.