Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Alojzy Gonzaga, zakonnik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Szydłowiec, Wysoka
Dziś jest: Poniedziałek, 21 czerwca 2021

KULTURA

Jesteśmy. Już wkrótce KAMERALNE LATO 2021

piątek, 04 czerwca 2021 11:19 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

14 edycja Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu odbędzie się pod hasłem: Jesteśmy. Festiwalowi w tym roku towarzyszy nowa oprawa graficzna autorstwa Sebastiana Cabaja. KAMERALNE LATO od 4 do 10 lipca 2021 roku w Radomiu!

 - Jesteśmy. Jesteśmy gotowi na nowy festiwalowy sezon, nową edycję, nowe pomysły i zmiany, które są nieuchronne w nieustannie zmieniającej się pandemicznej rzeczywistości. Jesteśmy przygotowani na nowe, na tyle na ile jest to możliwe. Jesteśmy w tym razem. Trwamy. Działamy. Dla Was. Po raz XIV – mówi Maciej Dominiak, dyrektor FILMFORUM i producent festiwalu.

- Jesteśmy otwarci na drugiego człowieka, na jego problemy/wyzwania, ból i wrażliwość. Jesteśmy uważni. Zawsze. Na swoich bliskich, znajomych, przyjaciół, na siebie - przede wszystkim. Jesteśmy - jako wspólnota (w kontekście mikro i makro: ludzie, lokalna społeczność, rodzina) odpowiedzialni za wspólne więzi i relacje. Jesteśmy / Bądźmy po to by pomagać i wspierać siebie nawzajem. Wszyscy jesteśmy połączeni, dlatego pozytywną zmianę zacznijmy od siebie - dbając o swoje zdrowie psychiczne, fizyczne, równowagę i świadomość - dodaje dyrektorka festiwalu Karolina Adamczyk, zapytana o społeczną misję tegorocznego festiwalu.

Autorem identyfikacji wizualnej 14. edycji KAMERALNEGO LATA jest Sebastian Cabaj - projektant graficzny, absolwent warszawskiej ASP, autor licznych wydawnictw graficznych, plakatów, typografii oraz ilustracji.

14. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO odbędą się w dniach 4 – 10 lipca 2021 r. w Radomiu.