Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Odrowąż, Mroczków
Dziś jest: Piątek, 18 czerwca 2021

KULTURA

Bajkowa niedziela w Resursie

czwartek, 10 czerwca 2021 09:03 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

W niedzielę, 13 czerwca Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza dzieci z rodzicami na Bajkową niedzielę w Resursie.W programie projekcja filmu "Słoń Benjamin" oraz zabawy z animatorką, która przy pomocy najmłodszych, zamieni ogromną kolorową chustę w namiot pełen przygód. Początek o godz. 11 - zaprasza Maciej Zwierzyński z Resursy.

Nareszcie wakacje! Otto nie może się doczekać, aby spędzić najbliższe tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem Słoniem Benjaminem w zoo. Jednak jego dobry humor jest zakłócany przez zmartwienia dyrektora zoo, który pilnie potrzebuje pieniędzy na konieczne naprawy. (źródło: opis dystrybutora).

Seanse odbywają się w reżimie sanitarnym. Gości „Resursy” obowiązują maseczki.Bilety (10 PLN) i karnety (40 PLN) – do nabycia w „Resursie”. Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia. Dzieci wyłącznie w towarzystwie opiekunów. Każde dziecko uczestniczące w Bajkowej Niedzieli otrzyma od „Resursy” kolorowankę  „Legenda o powstaniu Radomia”. Wśród nagród konkursowych znajdzie się też gra planszowa „Klucz Królewicza Kazimierza”.