Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Innocenty I, papież              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jastrząb
Dziś jest: Wtorek, 27 lipca 2021

KULTURA

Na Bajkową niedzielę do Resursy

czwartek, 17 czerwca 2021 11:33 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska zaprasza dzieci z rodzicami na Bajkową Niedzielę w Resursie. W programie projekcja filmu "Zaklinaczka", muzyczna niespodzianka oraz zabawy z animatorką. W rolach głównych mieniące się tysiącem barw bańki mydlane. Spotkanie w niedzielę, 20 czerwca o godz. 11.00.

12-letnia Klara była podobna do każdej innej dziewczynki w jej wieku. Aż pewnego razu podrapał ją tajemniczy, czarny kot. Klara wkrótce odkryje, że może się z kotem komunikować i że należy do rodziny Dzikich Czarownic, które mają nadnaturalną więź z naturą i zwierzętami.Wraz ze swą mentorką ciotką Isą i jej przyjaciółmi, Clara będzie musiała stawić czoła swemu przeznaczeniu. Wyruszy w niebezpieczną podróż, aby uratować siebie i dziki świat. (źródło: opis dystrybutora).

Seanse odbywają się w reżimie sanitarnym. Gości „Resursy” obowiązują maseczki. Bilety (10 PLN) i karnety (40 PLN) – do nabycia w „Resursie”. Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia. Dzieci wyłącznie w towarzystwie opiekunów. Każde dziecko uczestniczące w Bajkowej Niedzieli otrzyma od „Resursy” kolorowankę  „Legenda o powstaniu Radomia”. Wśród nagród konkursowych znajdzie się też gra planszowa „Klucz Królewicza Kazimierza”.