Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Stanisław Kostka, patron Polski              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Cecylówka, Kaplica Świętego Józefa
Dziś jest: Sobota, 18 września 2021

KULTURA

Na koncert do Elektrowni. Tomasz Makowiecki

sobota, 03 lipca 2021 20:12 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: archiwum artysty
Elżbieta Warchoł

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach tegorocznej Strefy Komfortu. 10 lipca odbędzie się koncert Tomasza Makowieckiego. Początek godz. 20. 30.

Kameralna, intymna atmosfera, śmiałe brzmieniowe eksperymenty i elektroniczne dźwięki, które idealnie wpasowują się w nocne klimaty – tego można się spodziewać po koncercie Tomasza Makowieckiego, który 10 lipca zagra na tarasie Elektrowni. Choć muzyk obecny jest na polskiej scenie od 2001 roku, w jego twórczości trudno doszukiwać się stagnacji. Jego muzyka to eklektyczna mieszanka, mieszcząca się pomiędzy podziemiem a mainstreamem. Tomasz Makowiecki na koncie ma 5 studyjnych albumów i udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych. Był wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki. Jesienią 2021 roku przewidziana jest premiera najnowszej płyty artysty. Na koncercie prezentowany będzie przekrojowy materiał z całości twórczości.

 Bilety na koncerty w cenie: 15 zł/osoba w przedsprzedaży oraz 20 zł w dniu koncertów. Bilety do nabycia w kasie MCSW Elektrownia, (od 5 lipca) oraz online, (sprzedaż od 5 do 9 lipca)

Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl