Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Wincenty a Paulo              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jedlińsk
Dziś jest: Poniedziałek, 27 września 2021

KULTURA

Wakacje 3D w Amfiteatrze

czwartek, 15 lipca 2021 12:56 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł
Radom szczepienia

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu zaprasza na WAKACJE 3D czyli edukacyjną zabawę z wykorzystaniem drukarki 3D i rozwiązań technologicznych Pracowni Nowych Mediów. Warsztaty potrwają od 26 lipca d0 30 lipca 2021 i są przeznaczone dla dzieci w wieku 9+ - zapowiada Patryk Wikaliński, specjalista ds. promocji i komunikacji MOK Amfiteatr.

Wakacje 3D to kreatywne zajęcia dla najmłodszych. Odkryjemy wszystkie tajemnice druku 3D, a nasza wykwalifikowana kadra zaprezentuje funkcjonalność programów dbając o komfort Waszych pociech - zachęca Patryk Wikaliński. Czy wiesz, że najnowocześniejsza technologia druku pozwala na odtworzenie niemalże każdego elementu, dostrzeżonego w rzeczywistości? To jakie elementy stworzymy na warsztatach zależy od nieograniczonej wyobraźni naszych uczestników. Wakacje 3D to doskonała propozycja dla chcących doświadczenia zupełnie innej jakości edukacji w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Bez względu, czy wracasz z wakacji, czy spędzasz je w mieście. Zapisy trwają tylko przez tydzień!

Na warsztatach Wakacje 3D przeprowadzimy dzieci przez wszelkie technikalia druku. Od obsługi wektorowych programów do uzyskania dowolnych i funkcjonalnych elementów. W przeszłości nasi uczestnicy wytwarzali już breloki, figurki postaci i zwierząt, podstawki, budynki z całego świata, a nawet katapulty. Chcemy łączyć świat fizyki z dobrą zabawą! Nasi instruktorzy dostosują program do wiedzy i umiejętności pociech, a każdy uczestnik otrzyma swój wydruk kompletnie za darmo! - dodaje Patryk Wikaliński.

Zapisy trwają tylko przez tydzień do 21 lipca 2021 roku. Zgłoszenia przez formularz: https://forms.gle/jLPckY3SD1tDWqDJ7. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty stacjonarne trwają od 26 lipca do 30 lipca 2021 w Pracowni Nowych Mediów przy ulicy Daszyńskiego 5 w Radomiu (Amfiteatr) i są przeznaczone dla dzieci w wieku: 9+. Cena: 150 zł/os.