Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Władysław z Gielniowa              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Grabów n.Pilicą
Dziś jest: Sobota, 25 września 2021

KULTURA

Zakochaj się w kulturze… na Daszyńskiego 5!

czwartek, 09 września 2021 19:39 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

W nowym sezonie artystycznym Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” zadbał o bardzo szeroką i ciekawą paletę zajęć w placówce na Daszyńskiego 5. Właśnie trwa nabór elektroniczny.

Radom szczepienia

 - Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie – mówi kierownik działu edukacji kulturalnej MOK „Amfiteatr” Alicja Gryz-Wasil. – „Możesz tańczyć, możesz śpiewać, na gitarze grać, albo jeśłi wolisz media poznać tu ich świat. Do odkrycia jest też teatr chyba o tym wiesz, całe mnóstwo innych zajęć w strefie znajdziesz też”– mówi piosenka promująca nowy sezon, którą można obejrzeć na kanale YT oraz na profilu FB placówki. Link: https://www.youtube.com/watch?v=FH8scZKIBp8 Ze względu na panującą pandemię zapisy odbywają się przez portal: www.strafazajec.pl

Wybierać należy miasto Radom, a wówczas możemy zapoznać się z oferta placówki. Propozycji jest około pięćdziesiąt. Zarówno młodsi i starsi znajdą coś dla siebie. - Oferta jest właściwie dla każdego od lat 4, limitu wieku nie ma. Każde zajęcia posiadają opis oraz wyszczególniony harmonogram zajęć, tak aby rodzice i potencjalni uczestnicy mogli dopasować je do innych swoich planów - mówi Alicja Gryz-Wasil. - Z nowości mamy zajęcia ceramiki i trochę propozycji dla osób ceniących sobie ekologię, jak np. modomania, gdzie będziemy skupiać się na przerabianiu odzieży i wyrobie własnej biżuterii. Będę też nowe zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych czy nauka gry na ukulele. - dodaje.

W ofercie znalazły się też propozycje dla zainteresowanych mediami i technologią. - Pracownia Nowych Mediów jest dla nas bardzo ważna i staramy się , aby pomóc młodym radomianom w rozwoju swoich zdolności w branży kreatywnej, tak aby mieć dobry start na rynku pracy, który potrzebuje ludzi związanych z nowymi mediami. - mówi kierownik działu edukacji. Szczegóły na stronie MOK Amfiteatr.