Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: Wtorek, 25 stycznia 2022

Koncerty

Noworoczna Gala Musicalowo-Operetkowa w KDK

wtorek, 11 stycznia 2022 08:52 / Autor: Kamil Zapora
źródło: Kozienicki Dom Kultury
Kamil Zapora

„W rytmie walca” to tytuł Noworocznej Gali Operetkowo-Musicalowej, która odbędzie się w Kozienickim Domu Kultury. Koncert zaplanowano na czwartek, 20 stycznia, na godz. 17.30. Ruszyła sprzedaż biletów.

20 stycznia, o godz. 17.30, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego dla kozienickiej publiczności wystąpią: Ksenia Tomkiewicz (sopran), Bartosz Gorzkowski (tenor), Kwartet smyczkowy ARCHI filharmoników krakowskich: Anna Hara-Pióro (I skrzypce), Bogusława Ziegelheim (II skrzypce), Błażej Michna (altówka), Agata Sanchez-Martos (wiolonczela), a także Emilia Bernacka (fortepian). W ich wykonaniu usłyszymy m.in. arie i duety z najpiękniejszych operetek czy szlagiery z najbardziej znanych musicali.

- Po przerwie spowodowanej lockdownem, wracamy do idei koncertów noworocznych. Te w Centrum Kulturalno-Artystycznym odbywały się już kilkukrotnie i cieszyły się zainteresowaniem widzów. To wydarzenie, które sięga do pięknych tradycji zapoczątkowanych przez Filharmoników Wiedeńskich – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Bilety na koncert dostępne będą w kasach KDK w cenie 40 zł. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Dodatkowo bilety można nabyć przez Internet za pośrednictwem strony www.biletyna.pl (tu jednak nie ma możliwości skorzystania ze zniżek).