Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: Wtorek, 25 stycznia 2022

KULTURA

Czas na dobrą zabawę! "Wykrywacz kłamstw" już 1 lutego w radomskim teatrze!

wtorek, 11 stycznia 2022 14:49 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: za Teatr Powszechny w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Teatr Powszechy w Radomiu zaprasza 1 lutego na gościnny spektakl Teatru Capitol. Można będzie zobaczyć sztukę Wasilija Sigariewa: WYKRYWACZ KŁAMSTW. Reżyseria Robert Talarczyk. 

Wykrywacz kłamstw to dynamiczna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą być upojnym narkotykiem zmieniającym się w truciznę. W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa zjawia się hipnotyzer… Rozhisteryzowana żona chce, aby odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża. W transie wychodzą na jaw kompromitujące szczegóły, a małżeński konflikt wisi na włosku. Los jest jednak przewrotny – Boria, „spytny gad”, znajduje szansę aby odegrać się na pyskatej żonie. Świętoszkowata Nadia okazuje się mieć zdecydowanie więcej za uszami… Jak zakończy ten seans szczerości? Czy aby na pewno dobrze wiedzieć o sobie dosłownie wszystko? Czy prawda odkryta po latach, może zniszczyć małżeństwo? Co na to wszystko początkujący hipnotyzer i czy uda mu się wybrnąć ze szponów małżeńskiego absurdu?

Widzowie uczestniczący w spektaklu „Wykrywacz kłamstw” narażeni są na działanie świateł stroboskopowych, które będą wykorzystywane podczas przedstawienia.

Spektakl odbędzie się 1 lutego 2022 roku o godz.19.00.