Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Josemaría Escrivá de Balaguer, prezbiter
Dziś jest: Niedziela, 26 czerwca 2022

Kino

Wiking, niebieski jeż i malarz w kinie

niedziela, 24 kwietnia 2022 12:57 / Autor: Wojciech Sałek
Wojciech Sałek

Aż cztery premiery w ten weekend w kinie Helios ucieszą kinomanów oczekujących nowych filmowych wrażeń. I tradycyjnie prócz premier na widzów czekać będą cykliczne seanse specjalne.

O nowościach kina Helios opowiedział nam dyrekor kina Andrzej Ciesielski, z którym rozmawiał Wojtek Sałek:

„Wiking” - przedstawia historię księcia Wikingów, który wraca po latach na swoje ojczyste ziemie, aby dotrzymać przysięgi złożonej w dzieciństwie: pomścić ojca, ocalić matkę i zabić wuja!

Zwariowana komedia „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” to historia podupadającego finansowo hollywoodzkiego aktora, który przyjmuje zaproszenie od tajemniczego milionera. W roli głównej Nicolas Cage grający samego siebie!

Trzecia premiera to „SONIC 2. Szybki jak błyskawica” - druga część przygód zwariowanego niebieskiego jeża. Tym razem Sonic łączy swe siły w celu ratowania świata z nowym przyjacielem, lisem Tailsem.

Ekscentryczny rysownik, tytułowy bohater filmu „Szalony świat Louisa Waina” zasłynął serią niezwykłych obrazów, których bohaterami były koty. Biografia przybliża jego niezwykłą historię.

Po niedzieli kino zaprasza na swoje specjalne projekcje:

W poniedziałek 25 kwietnia w Kinie Konesera obsypany nagrodami film „Najgorszy człowiek na świecie”, opowiadający historię niespełna 30-letniej Julie, która robi rekonesans swojego pełnego rozterek życia.

We wtorek i w środę czyli 26 i 27 kwietnia piłkarskie emocje sięgną zenitu! We wtorek w półfinałach Ligi Mistrzów UEFA zagrają bowiem Manchester City z Realem Madryt. Dzień później naprzeciw siebie staną piłkarze z Liverpoolu i Villreal.

W czwartek 28 kwietnia w cyklu Kultura Dostępna zapraszamy na film „Magdalena”, który przedstawia historię młodej kobiety komunikującej się ze światem poprzez muzykę.

Tego samego dnia będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne: Rammstein zabrzmi w salach Dream. Na dzień przed oficjalną premierą nowego albumu, fani grupy będą mieli jedyną okazję zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć aż 11 nowych utworów w spektakularnym formacie dźwięku Dolby Atmos.