Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Filip Nereusz, prezbiter
Dziś jest: 26 maj 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 205.

KULTURA

Piękni i Młodzi w Radomiu urodzinowo (video)

środa, 21 stycznia 2015 15:05 / Autor:

Zespół po raz kolejny zagra i zaśpiewa w Radomiu. Tym razem grupa "Piękni i Młodzi", 29 stycznia wystąpi na pierwszych urodzinach radomskiego Klubu Alchemia. Już niedługo słuchacze Radia PLUS Radom będą modli wygrać zaproszenia na koncert.

Zespół znany z hitów "Kocham się w Tobie", "Ona jest taka cudowna" i "Niewierna", które na YouTube biją rekordy popularności porwie radomską scenę do tańca i zabawy.
W skład zespołu Piękni i Młodzi wchodzą cztery osoby. Magdalena – liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie, to jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych. Energiczny, a za razem spokojny Dawid, były student Akademii Muzycznej na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Daniel – najmłodszy i podobno najprzystojniejszy wokalista w całym zespole, autor tekstów, a także Piotrek, którego zwykle nie widać na scenie, jest organizatorem koncertów, DJ-em oraz realizatorem dźwięku podczas występów.

Bilety można nabyć w klubie Alchemia ul. Chrobrego 31 (wstęp na koncert od 17. roku życia) oraz pod numerami telefonu 535 086 475 i 511 719 230.
Organizatorzy zapraszają do klubu już od godziny 20.30. Imprezę poprowadzi rezydent Alchemii Dj Leo, przewidywana godzina występu Pięknych i Młodych to 22.30.

Zapraszamy do nas: