Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Urszula Ledóchowska, zakonnica
Dziś jest: Środa, 29 maja 2024

KULTURA

Nauczyciele w roli aktorów. Spektakl pt: Zielono mam w głowie

poniedziałek, 22 kwietnia 2024 09:38 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Spektakl pt: Zielono mam w głowie w wykonaniu uczestników sieci polonistycznej Wyzwolić piękno duszy zostanie zaprezentowany w piątek, 26 kwietnia 2024 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu. Początek o godz. 19. Reżyseruje: Katarzyna Sasal. Wstęp wolny.

 

W porozumieniu z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu uczestnicy sieci polonistycznej Wyzwolić piękno duszy zapraszają do obejrzenia niezwykłej produkcji, która zachwyci wszystkich miłośników sztuki. Będzie można zobaczyć nauczycieli w zupełnie nowej roli – utalentowanych aktorów na scenie! „Zielono mam w głowie to spektakl, który stał się fascynującą inicjatywą łączącą edukację i sztukę. Integracja obu dziedzin umożliwiła nauczycielom skuteczne wykorzystanie kreatywnych metod edukacyjnych w pracy zawodowej. To nie tylko widowisko, ale także hołd dla sztuki i wspólnej pracy całej społeczności szkolnej. Damian Drabik z Resursy:

Spektakl pt: Zielono mam w głowie w wykonaniu uczestników sieci polonistycznej Wyzwolić piękno duszy zostanie zaprezentowany w piątek, 26 kwietnia 2024 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu. Początek o godz. 19.

 

Tag: