Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Grzegorz VII, papież
Dziś jest: 25 maj 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 205.

KULTURA

Koncert pasyjny "Słońce nagle zgasło..."

środa, 25 marca 2015 14:16 / Autor:

Chór Akademicki Uniwersytetu Techniczno-Humanistycznego w Radomiu pod dyrekcją Agnieszki Kobierskiej zaprasza na koncert pieśni pasyjnych i wielkopostnych pt.; " Słońce nagle zgasło..."

W trakcie koncertu usłyszymy również utwory księdza  Jana Twardowskiego oraz wybrane fragmenty Ewangelii św. Jana w interpretacji Mariusza Pyrki.

 

Piątek, 27 marca 2015 r. godzina 18:45.
Kościół Garnizonowy św. Stanisława Biskupa w Radomiu.

 

Chór Akademicki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu powstał w 1999 roku. Członkowie chóru to studenci Uniwersytetu i innych radomskich. Chór ma w repertuarze utwory religijne i świeckie od średniowiecza do współczesności. Jest laureatem wielu konkursów chóralnych od 2001 roku a w ciągu 15 lat działalności radomski Chór Akademicki wystąpił z koncertami przeszło 200 razy w wielu miastach w kraju i za granicą. Chór współpracuje z Fundacją Ars Antiqua Radomiensis przy Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Dawnej w Radomiu. W roku 2011 Chór nagrał specjalny program dla TVP Historia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.chor.pr.radom.pl

Zapraszamy do nas: