Na antenie: CZŁOWIEK Z BLISKA
Małgorzata Steckiewicz
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /KULTURA/American Corner zaprasza

Kultura

American Corner zaprasza

28 listopad 2013 / Tekst

Obchody Thanksgiving Day w Radomiu!

American Corner w Radomiu zaprasza w czwartek, 28 listopada na spotkanie z kulturą amerykańską. Jeśli jest Wam bliska kultura amerykańska, pragniecie porozmawiać w języku angielskim, bądź podzielić się swoimi przemyśleniami: "Za co najbardziej jesteś wdzięczny(a) w mijającym roku?" - czekamy na Was - zachęca Karolina Adamczyk, kierownk American Corner.
Spotkanie pełne niespodzianek, konkursów i niezapomnianych wrażeń rozpocznie się o godz. 18, a poprowadzi je Donna Faria- Amerykanka z Nowego Jorku.
Ponieważ Święto Dziękczynienia to święto rodzinne i spotkania w przyjaznym gronie, zachęcamy do podzielenia się tym co najlepsze. Wspólnymi siłami chcemy stworzyć właśnie taką rodzinną atmosferę (mile widziane przyniesione wszelkiego rodzaju symboliczne smakołyki, które znajdą się na naszym wspólnym stole- słodycze, owoce, itd.)- dodaje Karolina Adamczyk.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu o potwierdzenie przybycia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy wdzięczni również za informacje jakiego rodzaju przysmaki zamierzają Państwo ze sobą zabrać- dodaje organizatorka spotkania. Spotkanie odbędzie się w siedzibie AmC przy ul. Traugutta 31/33 i będzie prowadzone głównie w j. angielskim.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4