Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: 24 marca - św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica
Radio Plus Radom /KULTURA/Aniołek w Resursie

Kultura

Aniołek w Resursie

09 styczeń 2019 / Tekst

Teatr Resursa zaprasza na spektakl.

Aniołek w Resursie
Radio Plus Radom

Spektakl w Resursie. W piątek, 11 stycznia będzie można wybrać się do Resursy na spektakl pt.: Aniołek. Piękna, pełna miłości i symboli opowieść o nieoczywistej obecności drugiego człowieka. Tak niezwykła, jak cała historia autorki – podróżniczki, reporterki i dziennikarki, która zginęła w 2002 roku na wyspie Bali. Bohaterką "Aniołka" jest Karolina. Osoba niemłoda, która – wydawałoby się – swoje w życiu osiągnęła. A jednak zdąży jeszcze pochować męża (który mimo tego wcale nie stanie się w jej życiu mniej obecny), pokochać i być kochaną. "Aniołek" to pełna uroku opowieść o oswajaniu śmierci poprzez miłość, o niewierności i jej konsekwencjach, o kobiecości i o tym... że nigdy nie jest za późno żeby zacząć od nowa. Scenariusz na podstawie powieści "Aniołek " Beaty Pawlak  - Alicja Sztylko w opracowaniu dramaturgicznym Roberta Stępniewskiego. Spektakl 11 stycznia w Resursie o godz. 18. 30.

Reżyseria Robert Stępniewski. Opracowanie muzyczne Mateusz Strzelecki. Scenografia Danuta Piątkowska-Poręba, Robert Stępniewski. Obsada:

Jolanta Nędzi - Karolina, Joanna Tam - Aniołek, Agnieszka Urbańska - Maciejka, Dariusz Wróbel - Maciej/Listonosz, Edyta Podkowa-Cieślik - Ewa, Monika Kornafel - Szczupaczkiewiczowa, Wojciech Rudkowski - Szczupaczkiewicz/Taksówkarz, Karolina Zychowicz - Idalia Gwizdalanka, Halina Hnatow - Pani Podkolanko, Filip Stępniewski - Staś, Aniela Rudkowska - Muszelka ze specjalnym udziałem Włodzimierza Mancewicza.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4