Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 25 czerwca - bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Radio Plus Radom /KULTURA/Aniołek w Resursie

Kultura

Aniołek w Resursie

09 styczeń 2019 / Tekst

Teatr Resursa zaprasza na spektakl.

Aniołek w Resursie
Radio Plus Radom

Spektakl w Resursie. W piątek, 11 stycznia będzie można wybrać się do Resursy na spektakl pt.: Aniołek. Piękna, pełna miłości i symboli opowieść o nieoczywistej obecności drugiego człowieka. Tak niezwykła, jak cała historia autorki – podróżniczki, reporterki i dziennikarki, która zginęła w 2002 roku na wyspie Bali. Bohaterką "Aniołka" jest Karolina. Osoba niemłoda, która – wydawałoby się – swoje w życiu osiągnęła. A jednak zdąży jeszcze pochować męża (który mimo tego wcale nie stanie się w jej życiu mniej obecny), pokochać i być kochaną. "Aniołek" to pełna uroku opowieść o oswajaniu śmierci poprzez miłość, o niewierności i jej konsekwencjach, o kobiecości i o tym... że nigdy nie jest za późno żeby zacząć od nowa. Scenariusz na podstawie powieści "Aniołek " Beaty Pawlak  - Alicja Sztylko w opracowaniu dramaturgicznym Roberta Stępniewskiego. Spektakl 11 stycznia w Resursie o godz. 18. 30.

Reżyseria Robert Stępniewski. Opracowanie muzyczne Mateusz Strzelecki. Scenografia Danuta Piątkowska-Poręba, Robert Stępniewski. Obsada:

Jolanta Nędzi - Karolina, Joanna Tam - Aniołek, Agnieszka Urbańska - Maciejka, Dariusz Wróbel - Maciej/Listonosz, Edyta Podkowa-Cieślik - Ewa, Monika Kornafel - Szczupaczkiewiczowa, Wojciech Rudkowski - Szczupaczkiewicz/Taksówkarz, Karolina Zychowicz - Idalia Gwizdalanka, Halina Hnatow - Pani Podkolanko, Filip Stępniewski - Staś, Aniela Rudkowska - Muszelka ze specjalnym udziałem Włodzimierza Mancewicza.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4