Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Aleksy, wyznawca
Radio Plus Radom /KULTURA/Festiwal drzewickich talentów

Kultura

Festiwal drzewickich talentów

19 luty 2014 / Tekst

Będzie można wziąć udział w ciekawych konkursach indywidualnych i zespołowych. Pod hasłem "Człowiek - przestrzeń - energia" zorganizowany zostanie II Gminny Festiwal Kultury, Nauki i Talentów Drzewica 2014.

Festiwal drzewickich talentów
fot. ZSP w Drzewicy

Jak wyjaśnia Dominik Niemirski, prezes Drzewickiego Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń", tegoroczna edycja festiwalu będzie miała formę konkursową i podzielona zostanie na dwie części. - W części wizualnej planujemy wystawy konkursowe prac plastycznych i fotograficznych oraz ekspozycję festiwalową. W części estradowej przeprowadzimy trzy konkursy: strojów, piosenki "energetycznej" oraz konkurs na krótki show o energii - mówi. Festiwal wspólnie z Drzewickim Centrum Wolontariatu organizuje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. I to właśnie w murach tej placówki odbywać się będzie finałowa rywalizacja w ramach tegorocznego festiwalu. - Bardzo zachęcam do wzięcia w niej udziału. To doskonała okazja do tego, by zobaczyć swój dorobek na tle innych jednostek. Poza tym to także świetna zabawa, która integruje środowisko - mówi Andrzej Król, dyrektor ZSP w Drzewicy. Zgłoszenia do imprezy przyjmowane są do końca lutego. Termin dostarczenia prac konkursowych (zdjęć i plakatów) upływa 21 marca. Finał II Gminnego Festiwalu Kultury, Nauki i Talentów Drzewica 2014 zaplanowany został na 4 kwietnia. Patronem medialnym imprezy jest Radio Plus Radom.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4