Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: bł. Ludwika z Sabaudii, zakonnica
Radio Plus Radom /KULTURA/Helios w Radomiu zmienia się

Kultura

Helios w Radomiu zmienia się

22 czerwiec 2016 / Tekst
Już od najbliższego piątku, 24 czerwca radomskie kino Helios zaprezentuje swoim Widzom nowe oblicze. Nowoczesne, srebrne ekrany, dzięki którym obraz filmowy stanie się jeszcze bardziej wyrazisty oraz nowa technologia obrazu 3D to tylko część zmian czekających na fanów kinematografii.

Rewolucja technologiczna multipleksu to przede wszystkim nacisk położony na jeszcze lepszy niż do tej pory odbiór filmów! Pomoże w tym technologia DepthQ, która zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas oglądania ulubionych repertuarowych pozycji w trójwymiarze. 

Technologia DepthQ i srebrne ekrany to dynamicznie zyskująca na popularności innowacja. Wykorzystuje ona najszybsze na świecie przełączniki polaryzacyjne dla kin cyfrowych.  Ich zastosowanie umożliwia osiągnięcie najwyższej precyzji wyświetlania obrazu. Poprawę komfortu Widzów zapewnią także lekkie okulary 3D w dwóch rozmiarach, również dla najmłodszych Gości kina. Po ich zakupie, Widz będzie mógł wziąć je do domu i wykorzystać przy następnych wizytach w kinie, bez konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty!

Kino zaprasza do przeniesienia się w filmowy świat nowych technologii na najwyższym poziomie. Zakup biletów na wszystkie seanse, jak również szczegółowe informacje dotyczące aktualnego repertuaru, seansów specjalnych oraz zapowiedzi filmowe można znaleźć na stronie internetowej www.helios.pl.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4